Jak správně zapojit notebook HDMI kabelem k televizi?

Předem upozorňuju - nejsem ajťák, jsem ženská, 16 let takže prosím nic extra složitýho :D
Mám notebook Lenovo G50 a často koukám na filmy tím způsobem, že notebook propojím s televizí (Samsung, ale nemám ponětí jaká přesně) HDMI kabelem. Do dneška všechno fungovalo, jenže dneska sem připojila HDMI kabel jako obvykle a obrazovka u notebooku začla opakovaně blikat. Abych to popsala líp... když se normálně připojí kabel HDMI, tak obrazovka na NTB zhasne a rozsvítí se a tim se to načte (tím, že se obraz propojí i do televize), ale teď to NTB dělá furt - zhasne se, rozsvítí, pár sekund klid a zase nanovo a takhle furt dokola. Nevim, co s tim, a nejradši bych notes do opravny nedávala (ještě je v záruce) jelikož sem na střední škole a moc dlouho se bez něj neobejdu. Za jakoukoliv radu sem vděčná. :)
Jo a ještě, včera jsem do NTB nainstalovala Microsoft Office 2013 (skrz školu, ofiko) a Lenovo po mně chtělo nějakou aktualizaci, tak ještě to, tak nevim jestli to s tim může mít něco společného.

Odpovědi:

Pokročilý

muže bit chiba v HDMI kabelu ja bich skusil jini HDMI nebo pokut maš v televizi potporu VGA kabel

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.