Dzejkob

Zapojení externího monitoru k notebooku?

Jde mi hlavně o to, jak se poté s notebookem pracuje. Když zapojím notebook na velký monitor, tak logicky budu mít sice obraz na monitoru, ale zároveň budu muset fungovat na klavesnici notebook, což musí být docela nepohodlný, né?

Jak se to řeší?

Odpovědi
Orange

Tak třeba externí klávesnicí a myší.

arygnoc

záleží na nastavení druhého monitoru (klon vs. rozšírená plocha).
možno použiť i externú klávesnicu+myš.

klob1

já mám i připojené na TV,VIDEO,A/V,Com­pozitní,S-VHS.Svideo..HDMI.
takže současně to může běžet všude monitory,různé obrazovky..i od­děleně,že si jen vyberu co kam má jít. záleží co tam máš vevnitř,aby to umělo nebo externě venku..takže mohu přijímat i vysílat jak se mi zachce..to záleží na grafických kartách.a ovladačích..
pak jde o příslušenství.je velký výběr takže se dá vše řešit,aby jsi byl spokojený. něco koupit nebo lépe vyrobit.dá se to i ovládat dálkově klidně i mobilem,těch možností je,také to jde i ovladačem od TV..dálkově řízené komponenty..vysílač přijímač..také i se zpětnou cestou.obousměr­né..přenos signálu je i mezi těmi dvěma do 100m možný bez kabelu.jako notebook TV já to mám na domácím compu i na notebooku vše tak.tak záleží co je v compu,aby to šlo.a také složení výkonu,aby to utáhl..