Zapojení externího disku s TV?

koupil jsem si externí disk 1,5Tb , jde nějakým způsobem propojit s televizí nebo s domácím kinem , abych mohl z něj přehrávat filmy?

Odpovědi
Hudler

Ano, některé to umožňují pomocí USB.

anonym

je to externí disk připojitelný přes USB ? nebo je to interní SATA disk ?? na tom dost záleží

předpokládejme že je externí a připojení přes USB umožňuje, pak jej můžeš připojit přímo ktelevizi která si s jeho obsahem poradí (televize musí podporovat USB Mass Storage a pochopitelně také DivX) nebo připojíš disk k DVD přehrávači (pokud tvůj dvd přehrávač podporuje USB Mass Storage a pochopitelně také DivX)