prcinka

započítává se to?

započítává se do průměru známek i chování?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem už dlouho ze školy, ale nezapočítávala se známka z chování a připadá mi nelogické, že by v tomto směru došlo ke změně.

Další odpovědi
casey

Taky mam dojem, ze chovani se nezapocitava, ale moje vysvedceni zase takova bomba nebyla, tak, kdyz se nekdo ptal, jsem si ho tam zapocitaval. Znelo to pak lepe.

AnnieAnnie

Nezapočítává. Pokud vím, na většině škol nesmí mít uchazěč dvojku a hůř.. Někde stačí i ředitelská důtka a už vás nechtějí.