Započítatelná praxe

Prosím pěkně všechny o radu.

Kolik třetin a nebo jakou dobu jiné praxe započte Nový zaměstnavatel do počtu let započítatelné praxe v naváznosti pro platový stupeň?

Za Vaše odpovědi Vám děkuji,

Ina

Odpovědi
Jambalaya

Protože Vám nikdo neodpověděl, nikdo to neví. Musím přiznat, že ani já. Když jsem nastupovala někdy v roce 1998 na sociální správu, kde jsem vydržela pouze rok a půl, započítali mi tenkrát úplně všechno, ale jak je to teď, kdo ví. Asi bude nejlépe, zeptat se přímo jich, nebo se zkuste podívat na zákon o platu.

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/plat/