Nenaplněný

Zapnutí mrazáku na plný výkon.

Proč se musí mrazák zapínat naplno ( vyřadit termostat ), když se do něj vkládá větší množství čerstvých potravin ? Nemrazí stejně jak na první, tak na druhý stupeň.

Nejlepší odpověď
Drap

Aby došlo k co nejrychlejšímu zmrazení, a neohřívalo se již uložené od čerstvého. Čím větší stupeň, tím rychlejší zmrazení.

Další odpovědi
hanulka11

Já zapnu rychlomražení a za chvíli mrazák vypíná, jen co namrazí nově vložené . Nikdy ho naplno nezpínám a věci na zmražení dávám do horní police