jana11

Zaplatil jsem zboží za 330000,– a nebylo mi dodáno odstoupil jsem od smlouvy a peníze také nebyli vráceny, je to podvod?

Doplňuji:

?????????????­????????????????

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mirlin

jistě

Doplňuji:
Nechápu , jak se může něco takového stát , v takové částce.

Pokud nemám více informací a vy jste se nespletl v „0“,tak i o vás pochybuji.

Další odpovědi
Drap

jistě

Co by to mělo být ? Stejně zmatená otázka jako celá anketa. K čemu je anketa, která má dvě totožné odpovědi ? Nechápu k čemu ti to bude dobré ?

anonym

ano

Jano11, anketa je tu naprosto nesmyslná. Navíc obě varianty jsou ano a není tru kategorie „jiná možnost“, a tam ve skutečnosti odpovědi na Váš dotaz patří.
Nejedná se o podvod ale o „neoprávněné obohacení“. Přesto se můžete dodavatelem, který se s Vámi žádným způsobem nevyrovnal, cítit podveden.
Mohu Vám poradit, abyste poslal smluvnímu partnerovi písemně a doporučeně
výzvu, aby Vám finanční obnos zaslal zpět do určitého data (15 dnů). Dejte mu ještě další 3 dny rezervu a pokud Vám peníze zpět nepřijdou, neotálejte s podáním žaloby. Mohlo by zafungovat již trestní oznámení na PČR, ale není vyloučeno, že nebudete muset podat žalobu soudu.
Hodně štěstí.

Doplňuji:
Ty otazníky v doplnění Vás připravily o možnost v rámci této otázky se ještě na něco zeptat. Teď můžete pouze připsat další podrobnosti do diskuze k otázce.