zapláčete si když koukáte na nějaký dojemný nebo smutný film?

a který film vás naposledy takhle dojal?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Opravdu jen málo, ale vzpomínám na film ET mimozemšťan, kdy klučina se s ním loučil.
Bylo to dojemné: „Pojď“. „Zůstaň“.
Skoro celý kino plakalo a najednou se kamarád ozval:
„No a co, vždyť si můžete dopisovat“.
A bylo po pláči :D:D

Další odpovědi
ReHu

JJ, bulím skoro vždy.
Naposledy u Předčítače.

Losos

Zde běží ten nejsmutnější film, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Většinou se v něm nic neděje, jako třeba teď, ale když už, tak mi tečou slzy jako hrachy.

http://www.zkou­knito.cz/web-kamera_90_pos­lanecka-snemovna-online-prenos

dagry

Tak mě stačí k pláči ve filmu jenom dojemná hudba. Naposledy jsem si lehce poplakala včera večer při Koljovi. Konec je dojemný.