Zapínání počítače

Po zapnutí a nabíhání dojde k restartu a vše se opakuje znovu objeví se upozornění zapnout ve stavu nouze nebo pokračovat po odkliknutí již vše pokračuje a je provedena kontrola disku což je vše zdlouhavé ale jeli počítač v režimu spánku tak při zapnutí je vše v pořádku dík za odpověd k mému problému F

Nejlepší odpověď
Hlada

Tipuju to na HW problém. Zkuste při zapnutém počítači zahýbat s RAM, kabely a konektory, chladičem CPU, jestli se nerestartuje. Při té příležitosti ho můžete vyčistit. Změřte napětí baterie. Při startu zmáčkněte F5 a zadejte Zakázat restart při chybě. Totéž se dá zadat ve Vlastnostech systému (Win+Pause). Zkuste start postupně jen s jedním modulem RAM.

Další odpovědi
led

Otvorte v stave nouze a skontrolujte. Potom regulérne zavrite systém a počítač.
Malo by to potom fungovať. Prípadne po nabehnutí systému, vyčistite disk