Avatar uživatele
dudu

Zapekliká otázka

V šedesátých létech komunisté razili heslo „co český člověk, to metrák kompostu“. Jak to ti pacholci vlastně mysleli? Podporovali hnojení kompostem nebo předběhli Brusel, který mimo jiných pitomostí nyní navrhuje zemřelé místo kremací a pohřbívání v podstatě ekologicky zkompostovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas před 4992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Dudu nebojte v tom mém kompostéru co jsem dnes skládal neskončíte :D
Komunisté razili spoustu hesel. Brusel se je snaží napodobit, ale trošku jinak.
Pokud si vezmete nařízení komunistů-východu-Sovětského svazu, nepřipadá vám, že to samé činí dnes někdo jiný pod záštitou Bruselu? Ale hurá jdeme na západ!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Možná lepší kompost,než recyklace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to temer stejny!Vam podekovani a lasku vam,kez znely by jak zvony..Br…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

fuj,to snad mohl někdo říci jen tak z recese.Opravdu na kompostu bych skončit nechtěla.My nosíme slupky za dům k javoru a tam je spořádají srnky,stejně tak posekanou trávu,takže nemám moc šancí vytvořit kompost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

No zlikvidovat tělesnou schránku pomocí kyseliny jak navrhuje Brusel mi nepřijde až zas tak dobrý ekologický počin – výroba kyseliny = chemický průmysl.:-)Fuj to je ale téma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Pohřbívání je rituál a tradice, ne? Nedovedu si představit, že nám Brusel najednou nařídí kompostování. A co s tím pak budou hnojit? To chtějí prodávat zemědělcům? Nebo pozůstalým na zahrádku? Já to vůbec nechápu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek