koník.

zapamatovat nove heslo

když jsem někde přihlášen pod heslem a po nějakém čase si heslo změnim, jak to mam udělat, aby s i můj prohlížeč Mozila fire fox zapamatoval nové heslo a já tam neměl pořád přednastavené to staré a musel to pořád přepisovat? Děkuji za rady 🙂

Nejlepší odpověď
štamgast

Já mám též Mozillu, ale po změně hesla mi vždy vyskočí vlevo nahoře rámeček „zapamatovat heslo“… Mimochodem tohle je užitečné, ale ne bezpečné!

Další odpovědi
bolak

Firefox někdy dělá koniny koníku. I když si to heslo uložíš, tak se ti klidně může stát, že si tam prohlížeč nechá přednastavené to staré, jelikož bylo uloženo dřív a má tak (naprosto nesmyslně) vyšší prioritu.
Je proto potřeba ho odstranit. To uděláš tak že vjedeš do nastavení, klikneš na možnosti a na kartě „zabezpečení“ klikneš na SPRÁVCE HESEL (uložená hesla). Pak si tam najdeš ten web a to staré heslo normálně odstraníš.

suaeda

Ještě doplním, že není od věci nastavit ve Firefoxu hlavní heslo.
MOŽNOSTI >> karta ZABEZPEČENÍ >> a zde potvrdit a zadat hlavní heslo. Ne, že by to bylo nějaké super zabezpečení ale všechna uložená hesla jsou alespoň schována.