bolak

Zapamatování spuštěných aplikací v době vypínání PC a jejich opětovné spuštění

Znáte nějaký software ve kterém by se dalo nastavit, aby se aplikace které byly v době vypínání nebo restartování počítače po naběhnutí systému automaticky spustily?
PS: Nehledám žádný software na automatické spouštění programů kde je potřeba si programy předem nastavit. To je něco jiného, to všechno si samozřejmě umím najít sám.

Odpovědi
KdoSiOdJinud

To co hledáš je „stav“ počítače, do kterého ho chceš dostat – hibernace.

Režim hibernace je stav snížené spotřeby navržený především pro přenosné počítače. Zatímco režim spánku zpravidla uloží nastavení do paměti a spotřebovává malou část energie, režim hibernace uloží otevřené dokumenty a programy na pevný disk a potom vypne počítač. Ze všech stavů snížené spotřeby, které se používají v systému Windows, spotřebuje režim hibernace nejmenší množství energie. U přenosného počítače používejte režim hlubokého spánku, když víte, že počítač nebudete používat dlouhou dobu a že nebudete mít příležitost v této době dobít baterii.

http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Sleep-and-hibernation-frequently-asked-questions

bolak

o hibernaci vím, ale já spíš hledám něco pro případ že by vypadly pojistky, nebo pc vyhodil modrou smrt, výpadek (vypnutí nebo restart) který bych předem nemohl předvídat