Avatar uživatele
Ryvas

Zapalovače a skleňěnky jsou prodejné od 18 let?

Poslední dobou se mi dost často stává ,že po mě chtějí občanku.. Jelikož mi není 18 tak mi to prostě neprodají.. Nikdy předtím jsem stím problém neměl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

sklenenky jsou spicky na cigarety a cigaret ty jsou prodejne od 18 let ..ikdyz pochybuji ze ze sklenenek kouris gigara …sorry ja bych ti to vtom pripade taky neprodal..a zapalovac to je nejaka blbost ne?ikdyz vse je mozne ..ale kdyz uz kourit ilegalne ganju tak az od 18…!!!..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

tak si kúpte sirky a vážky a toho jointa si ubaľte.

ale ako sám vidíte, požívanie marihuany asi nemá priaznivý vplyv na váš intelekt a rozumové schopnosti, takže vám nedoporučujem.

Leda:
Hpmer Simpson sa nedávno podrobil lekárskej kontrole a objavili u neho mozog vo veľkosti vlašského orecha. Odporcovia fajčenia trávy ho začali prezentovať ako odstrašujúci prípad.
Zástancovia fajčenia marihuany naopak ho uvádzajú ako pozitívny príklad, lebo práve za ten mozog čo má, vďačí požívaniu marihuany.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

nevím přesně, jak se k tomuto vyjadřuje zákon, ale jelikož máme povinnost nosit do škole sirky popř. i zapalovač (ještě nám nebylo 18 let), nemělo by to vadit. Jestli si řekneš o zapalovač a skleněnku, každý tě vypakuje, jestliže si seženeš zapalovač a někde jinde si koupíš zkumavku, nikdo ti na to nemůže nic říct (můžeš říct, že jsi ve škole zkumavku rozbil a musíš koupit novou)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muhamed

Normalne bez do nejake trafiky, ktera nevypada zrovna nejlip nebo proste kde nechodi moc lidi a normalne ti to prodaji. My to taky tak delame :D. U nas to prodava takovej starej dedek kterymu je to jedno :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ryvas

Myslím ,že Ganja není legalní ani od 18 let. Takže v tomdle se mýlíš :D.

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek