lopotev

Zápach z bytu sousedů

Dobrý večer. Žiji v panelovém domě a opravdu nemohu vystát silný zápach linoucí se z bytu sousedů. Žije tam matka se svým dospělým synem a evidentně postrádají základní hygienické návyky. Úplně nejhorší je když někoho z nich potkám na chodbě, to by se ten zápach dal krájet. Již jsem si stěžoval správkyni domu, ale ta s tím dosud nic neudělala. Jak mám v tomto případě postupovat?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pochybuji že s tím někdo něco udělá a ani nebude chtít. Znám horší případy.

Je svoboda. Každý si může smrdět. Taky takhle nesmyslně by se to dalo zdůvodnit.

Další odpovědi
rybíz

Možná byste mohl zkusit Městský úřad, jestli vám můžou pomoci.

mojitek

Dobrý večer. Tady pomůže jedině když napíšete na MěÚ ,a když se dále nic dít nebude-budou laxní,tak je bombardujte dopisy každý týden,nebojte se toho-ono je to pak trkne.Jiná rada asi není

mosoj : …a za chvili to tady bude jako na UK nebo v Rumunsku :o)

Generic_name

To není pravda, Michalova matka říkala, že nesmrdí.

elektrikář

Obraďte se na hygienickou službu ať se k sousedům podívají.