Cindy

Zápach – v kanceláři se mi začal šířit zápach, který je cítit jako ucházející plyn. Plynař nic nezjistil..

Zápach se šíří dál..Nevíte prosím někdo co může být příčinou. Někdy je intenzita větší, jindy menší..Prosím o každou radu, protože já si rady nevím..

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

podobný zápach jakým se ::osmraďuje:: plyn může pocházet z odpadu – myslím ze sifonu umyvadla – můžu doporučit akorát očuchat zblízka :) a případně vyčistit

Další odpovědi
honza19hk

Pokud to bude hodně cítit plynem,tak radši zavolat hasiče ,ti to změří.A prohlídnou budovu.Podle zákona o požární ochraně máte na zavolání hasičů v případě podezřelého smradu nárok.Doporučuji pátrat po zdroji toho smradu.Může to jít např z sifonu,klimoš­ky,nebo dokonce oknem z jiné místnosti.V případě silného zápachu místo opusťte a zavolejte hasiče! Hlavně bacha na cigára a otevřený oheň!!Pokud by to byl plyn tak ve vyšší koncentraci může blafnout.
Doplňuji:
ten přípravek na osmraďování plynu se jmenuje Merkaptan

anonym

Záleží jaká je teplota v místnosti,proto že papír z tvarůžku vydává intenzívní zápach při vyšší teplotě. Vyzkoušeno!

Deli

Z vlastní zkušenosti (pokud to nebude plynem ani odpadky či odpadem umyvadla) – odtahejte nábytek, podívejte se za skříně. Nám takhle jednou vletěl v naší nepřítomnosti do kanceláře pták, nakonec zapadl za skříňovou stěnu a tam pošel. Zápach byl hrozný, také s kolísající intenzitou a připomínal plyn…

anonym

šel tam plynař s takovým přístrojem? pokud ano, tak by ho měl zapnout venku a (vynulovat) a poté měřit.
Kupte si dyštak sám nějaké pomůcky na měření plynu, určitě vám něco v drogerii poradí

natushka

příbuzní měli stejný problém.také si tamj pozvali plynaře a nakonec se zjistilo že je to plíseň.zkus se podívat za skríňky do koutů atd..podle mého to bude plíseň