Zápach od vietnamským prodejců z výrobků

Nevíte jak se zbavit tohoto příšernýho zápachu z vietnamských skladišt? Jedná se o semišové lodičky, které ani do pračky hodit nejdou aby se neodlepili. Nějaký tipy, rady, děkuji :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nenakupovat u vietnamců

Další odpovědi:

Zlatý

Nakupujte jinde.Zde si snad vyberete:
http://translate.google.cz/…

Zlatý

jen dvakrát jsem měla fakt štěstí na bezvadný botky mám je dodnes a nepáchly, vevnitř je kůže a navrchu trochu uměliny..
sestra měla jedny z džínoviny a ty tedy opravdu smrděly, prala je v octu pak v aviváži a vyčichly..
jinak ty boty vždy tak nějak čmuchnou tou barvou ble, ať se jedná o kozačky a jiné, mám na to trik, že je nechávám vyčichávat na verandě a to je puch chudák návštěva !! mažu je nejvoňavější indulonou..

Zlatý

Buď počkej, až ti vyvětrají, nebo boty kupuj jinde.
Nepatří otázka spíš do kat. nakupování?

Rada na tohle je těžká. U semiše bych měla opravdu obavu, ať boty nezničím. Takže jediné řešení bude balkón a větrat, větrat, větrat. Existují sice i barvy na semiš a těmi by nejspíš ten tržištní puch šlo přerazit, jen nevím, zda byste trefila správný odstín. Také se dá předpokládat, že tahle barva by Vám levnou vietnamskou obuv o dost prodražila.

Bronzový

V Kriminálce Las Vegas požívali citronovou šťávu z čerstvého citrónu, zkus to taky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.