ZAOSTŘENÍ FOTOGRAFIE

CHtěl bych poradit jak zaostřit v počítači rozkostičkovanou fotografii po přiblížení nebo jakým programem děkuji

Nejlepší odpověď
dave09

Takový software jentak neseženete, protože jde o velmi složitý problém. Program by si totiž musel domýšlet pixely, o kterých nemá žádnou informaci a je takřka vyloučené, aby se mu to povedlo správně.

Jistě se tímto problémem zabývá spousta lidí, ale žádný fungující program zatím nevyvinuli, a tak se s přibližováním a zaostřováním fotografií setkáte prozatím pouze v amerických krimi seriálech.

Další odpovědi
p.dump

například:
„Reshade Image Enlarger“ nebo „Cleanerzoomer“