Avatar uživatele
Jahoda

Zaostření fotky II. – pro Mosoje

Zdravím Mosoji. V počítači mám program Adobe photoshop, ale když jsem si ho spustila, naskočila mi tabulka, kde mám vyplnit, své jméno, příjmení a také nějaký ZIP kód apod. Vůbec nevím, co to je za kód a k čemu to mám vyplnit. Už jsem si tam něco napsala a když jsem registraci dokončila, celý program se mi vypnul. Když jsem ho opět otevřela, tabulka tam byla opět. Ta tabulka je v angličtině, což mi tak nevadí, protože anglicky umím. Nevíte co s tím mám dělat abych se do programu dostala? Děkuji 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, kokoťenko, rynek878 před 5077 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

PS není free program a je dosti drahý. Záleží
jak jste program získala. Pokud jste ho koupila, měla by registrace proběhnout bez problémů. Pokud je to program již někde používaný a registrovaný, ADOBE Vám další registraci neumožní, tak jako Microsoft u svých placených programů.
Doplňuji:
Na případnou další konsultaci pojďte do diskuse ať tady neděláme zlou krev.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

photoshop neni jediny program, ani nejlepsi ktery muzete pouzit … konkretne pro vase potreby doostrovani fotografie by uplne bohate postacil i zdarma dostupny editor GIMP – ke stazeni zde http://www.slu­necnice.cz/sw/gimp-windows/

doostrovani fotografie provedete tak ze ji v nem otevrete (muzete to provest i pretazenim mysi na hlavni panel GIMPu s ikonami nastroju)

a pak v menu nad otevrenou fotografii zvolte polozku Filtry → Vylepšení → Doostřit …

Tip: menu filtry je až daleko napravo od Polozek Soubor, Upravit, Vybrat … pokud ho nevidite svetsete si to okno vice do sirky

Opravdu v zadnem pripade nemusite pouzivat hned to nejdrazsi co se nabizi – photoshop, ten program tezi pouze ze sveho jmena a z toho ze jej z pohodlnosti lide casto doporucuji pro sebemensi hloupost … zdaleka neni optimalni pro vase potreby. Ani schopnostmi, a svoji cenou uz vubec ne 🙂

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/gimp-windows/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek