Slezi_18

Zánět středního ucha nebo ne ??

Dobrý den, chtěl bych se zeptat; jsem asi pátý den nemocný – klasicka chřipka – a po asi třech dnech mi najednou jakoby zalehlo ucho. Slyším na něj tak dvakrát méně než na to zdrave. Bolest vůbec necítím ale je to dost divný pocit. Chtěl bych se zeptat jestli to muže byt zánět středního ucha? Tak jako tak stejne zítra jedeme na usní ale rád bych věděl co mohu čekat… (odstranění zánětu totiž není moc příjemný 🙂 )

Nejlepší odpověď
UltraFan

Nebudu ti lhát, ano, může to být záněť středního ucha.

Na druhou stranu … když jsem měl chřipku já, tak mi také zalehlo ucho a bylo to kvůli častému smrkání … 🙂

Každopádně je dobře, že jdeš k ušnímu, ten už ti odpověď dá 100% 🙂

Tak hodně štěstí, ať to ten zánět není 🙂

Další odpovědi
gecco

Může to být zánět – a taky nemusí, ucho tí může zalehnout třeba z důvodu zahlenění dutin nebo dehydratace…
😉
Zítra to zjistíš.
😉