Ozzy21

Zánět slepého střeva

Mám občas píchnutí v pravém podbřišku v pravém stehně atd.
V podbřišku občas slabou bolest.Hraju Hokej O vánocích jsem až do Nového roku netrénoval a pak hned normálně trénoval .Myslíte si ,že je to tím???

Nejlepší odpověď
Sůwa

Kdyby to byl skutečně zánět slepého střeva, tak to je bolest, jako když tě bodne kudlou, mně bolestí tekly slzy a to jsem statečná ženská. Se stehnem to nemá nic společného. K lékaři určitě ale zajdi, můžeš mít třeba náběh na tříselnou kýlu, tomu bys sportem mohl hodně uškodit.

Další odpovědi
Michal Kole

Raději lékař, zvlášť když sportuješ a tělo je „namáhanější“