Half 2

Zanechání CD v mechanice PC

Když hraji hru, která potřebuje ke spuštění CD a nevyndavám toto CD z mechaniky, může se nějak poškodit? Vadí to něčemu?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ničemu to nevadí. Jinak doporučuju v BIOSu nastavit primární bootování z pevného disku, pak až z vyměnitelných médií jako CD či diskety. O něco to zrychlí start počítače.

Další odpovědi
LuK4S3k CZ

Myslím že ne jen to má nevýhodu že vždy při spuštění počítače ti začne jet CD-romka a i při chodu občas začne jet.