Zanechali jste někdy někdy svůj monogram vytesaný ve skále či vyřezaný do stromu?

Nejlepší odpověď
www

Učili mne „jména hloupých na všech sloupích“, takže ne.

Další odpovědi
anonym

Ne,nenechala.Ani mě to nikdy nenapadlo…:D

Rocker

Nenechal.Nelíbí se mi,když jdeme do skal a všude jsou vyrytý monogramy a podobný nesmysly.
Doplňuji:
Ale na jedné rozhledně nedaleko chalupy jsme založili Návštěvní knihu:-)Už je za 2 roky docela popsaná.

Damiana

Monogram ani žádný jiný čmár nebo vdráp ne. Na to si přírody moc vážím. Ale na – pro nás – výjimečných místech s manželem schovávame „poklady“. Zahrabeme vždy na tajném místečku jednu duhovou skleněnou kuličku, a těšíme se, že ji jednou zase najdeme. Pokud na romantickém místě už nebude stát třeba benzínová pumpa, snad to vyjde…:-)

lenka.seda

Ne… Maximálně tak ve sněhu 🙂