Avatar uživatele
Doga1

Zanechá Konopná mast v těle Thc? Když jsem si ji dal na popraskané rty?

Doplňuji:
Aha, mám totiž domací, Tak sem se bal protože chodím na zdrav, testy i na drohy uff to by se špatně vysvětlovalo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Doga1

Zajímavá 0 před 3788 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Domnívám se, že zanechá*) – ale při jednorázové (´náhodné´) aplikaci a na tak malou část kůže půjde o množství nedekovatelné.
*) THC je účinnou složkou, bez jejího proniknutí do organismu by konopná mast měla účinnost pouze toho tuku…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Nejprve přímá odpověď na otázku, je ve zdroji pod odstavcem 3.

Jako dodatek bych chtěl napsat, co jsem se dočetl – škoda, že se mi to nedaří dohledat, článků na téma konopných mastí lavinovitě přibývá… Jde o to, že THC není jedinou a vůbec už ne nejdůležitější léčebnou látkou v konopí. Je jen nejznámějším zástupcem z množiny látek, kterým se říká kanabinoidy. Konopí šlechtěné pro hulení má v sobě úmyslně co největší obsah Δ-9-tetrahydrokana­binolu, známého jako THC, který má zejména psychoaktivní účinky, zato léčebné jen nepatrně. Jenže ukazuje se, že nárůst obsahu THC v rostlině způsobuje naopak potlačení obsahu druhého nejdůležitěšího kanabinoidu, kterým je kanabidiol, zkratkou CBD – a ten je hlavním původcem oněch zázračných léčivých schopností konopí. Takže pro domáckou výrobu masti je nedobré (a míjící se účelem) shánět třeba skunk, naopak optimální je nešlechtěné konopí, ze kterého se vyrábí třeba známá vlákna pro instalatérské ú­čely.

Zdroj: http://zpatkyk­bylinam.shop5­.cz/cz-texty-2.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nezanechá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek