Miroslavst

Zanáší se svíčka nebo čím to je? II.

K otázce http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zanasi-se-svicka-nebo-cim-to-je
dodávám:
Olej je do motorek, není fritovací.
Nádrž byla vyčištěna, tzn., že starý benzín vypuštěn po odšroubování uzávěru, tento vyčištěn a dáno nové palivo s olejem.
Čím to ještě může být. Přesto děkuji za rady.
Doplňuji:
Tak jsem byl u známého. A jehla byla spadlá a ta segerovka nebo co to je, co drží jehlu byla zlomená a proto ta jehla byla spadlá.
Teď prý jen seřídit výšku, jsou tam drážky, kam se segerovka zastrkává. Nevíte jak vysoko-nízko má být?

Nejlepší odpověď
anonym

To byla rychlost,co?

Další odpovědi
mojitek

Takhle od PC to neni to pravy orechovy radit kdyz to clovek nevidi.Ale byl li nejaky problem s Čízama nebo Californianem,tak jsem hledal vylucovaci metodou,protoze na to jinak neprijdete. Za prvy vymente svicku za novou a spravnou,pretrvava li problem tak postupujte dal-rikate ze karbec je komplet ok,tak juknete na zapalovani,kladivka necmi byt od oleje,spravny odtrh/predfstih,uh­liky jestli jsou ok,pak kablik od svicky radsi vymente(stoji par kacek)a poradne nasroubujte,civ­ka,kondík..U dvou­valcu je to lepsi v tom,ze muzete prohodit neco co je napojeno na jeden valec s druhym a tim zjistite jestli je to ok nebo ne.Ale tipuju ze to bude banalita-jen si s tim trosku pohrat.Pak napiste cim to bylo