pavlik906

zamyšlení nad obrázkem

máme napsat slohovou práci zamyšlení nad temito obrázky…
můžete mi prosím někdo poradit jaké máte pocity nebo jak popsat tyto obrázky ? nic mě nenapadá
děkuji

http://letecka­posta.cz/433394301 (ty tři první obázky)

Nejlepší odpověď
anonym

V první řadě se zkus soustředit na své pocity z jednotlivých obrázků. Autor jejich ztvárněním chtěl čtenářům něco sdělit. Abys přišel na to co, vzpomeň si o čem tato Erbenova balada je.
Pokud Tě to rozptyluje, tak zkus nejdříve jeden obrázek, ten který Tě něčím osloví.