Georgo2010

Zamykáte se doma v koupelně, na wc?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne,nezamykám,jsem většinou sama a když si některý pes otevře tak mi to vadí jenom proto,že mi táhne zima…:D

Další odpovědi
Sůwa

Ne, protože jsem tu sama a kocour se mnou stejně chodí všude 🙂.

Damiana

Doma? Na co? Blízcí lidé, kteří žijí spolu s intimitou snad nemají takový problém. Pokud jeden omylem „zajde“, pravděpodobně neuvidí nic, čeho by se lekl. Ovšem všeho moc škodí. Roztlemené dveře a „rozmluvy“ ze záchodu jsou dost nechutné.

hanulka11

ne, co kdyby to nešlo pak otevřít a navíc proč bych se zamykala- nevidím důvod

Conchus

Proč, na vyměšování není nic špatného a nemusím nic skrývat. Jednou se má tchýně zamkla na chatě na záchodě a již hrozilo, že budeme muset volat zámečníka, ale pak jsem na zámek vložil ruce a on povolil. Pikantní na tom je to, že babička šla na toaletu v hluboké noci a my jsme vstávali až v sedm. Poseděla si.

honza19hk

proč? není to potřeba. jednou jsem sice na záchodě zůstal z důvodu poškozené kliky (dveře jsem vykopl) ale nevidím důvod proč se zamykat.

terry

Ne.