stear

Zamykání jednotlivých souborů na ploše a podobně.

Zdravím Vás, měl bych tu dotaz.
Pokud si vytvořím složku na ploše a nandám si do ni jakýkoliv jiné věci (obrázky, podsložky, dokumenty..) a potřeboval bych to uzamknout, jednak aby tam nikdo jiný nelezl a aby bylo zabráněno jejich smazání, jak tuto celou složku uzamknout? Zkoušel jsem to přes vlastnosti a podobně, ale to mi nabízelo uzamknout celý profil, ale ne jednotlivou složku.

Předem děkuji za jakékoliv odpovědi.

Nejlepší odpověď
Pájo

Už to tu bylo. Převeďte složku na .zip nebo .rar a zaheslujte heslem.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potreboval-bych-zaheslovat-slozku-na-disku-a-nevim-jak-nato-poradite-mi-predem-dekuji-za-odpovedi

Odzipování před prací a zazipování po práci Vás nezdrží. Archív Vám to ale před smazáním (někým jiným) neochrání.