JanaViki

Zamilovala jsem se do kluka mé skoro kámošky. Co mám dělat?

Miluju kluka mé napůl kámošky. Co mám dělat? Jí to neřeknu za nic…
Doplňuji:
Vlastně napůl kamarádka: Bavíme se spolu na sportu, který děláme obě, ale jen tak jako že Ahoj, cos dělala? A tím to vlastně končí. Moc si nerozumíme, ale občas se spolu zasmějeme…:D

Nejlepší odpověď
venkovan

Nic neobvyklého, ale mnoho řešení. Cokoliv zde napíšeme nemá smysl – je to jen na tobě. A tom je kouzlo namlouvání, či udržení přátelství.

Další odpovědi
iceT

Rychle se odmilovat a kamarádce hlavně nic neříkat,jelikož pokud jí to řekneš,tak se naštve a o napůl kamarádku přijdeš.
Jéžiš,co to je napůl kamarádka?Záleží ti na ní?Pokud ano,nic neříkat,pokud ne,tak to u toho kluka můžeš zkusit,ale pokud má on rád ji,tak snaha bude marná a nebudeš mít ani jeho a ani napůl kamarádku.
Doplňuji:
A záleží ti na ní,jako na kamarádce?Protože podrazit kamarádku nebo jen známou se nevyplácí.Ženské (i dívky)někdy dokážou být kvůli klukovi pěkné mrchy.
Něco jiného by bylo,kdyby byl v tomhle směru aktivní i on,ale předpokládám,že není,tak to nemá cenu,pouštět se na tenký led kvůli klukovi.Najdeš jiného klučinu,volného hlavně.

Damiana

Evidentně ho chceš proto, že vidíš, jak jim je spolu hezky. Chceš to tedy taky. OK, ale takhle se to nedělá. Je to její kluk a ty bys byla za trubku, která se jim montuje do vztahu a chce ho překazit. To se nedělá. Zkus si to pamatovat i do budoucna. Kdyby nic jiného – představ si, jak by bylo tobě. Kdybys milovala nějakého kluka a jakási neznámá si umanula, že ho chce. Nic moc, co? A kdyby tě nakonec odmítnul – to by byla teprve ponižovačka. Ztratila bys známou (skoro kámoška – no to je teda něco:-)) a kluk, který se s tebou mohl normálně bavit by tě měl za vtěrku.
Poohlédni se po nějakém jiném klukovi a žij si svůj vlastní život, neparazituj na štěstí druhých.

terry

Co jako bys chtěla dělat???
On přece miluje tu skoro kámošku, ne?
A…co to je přesně napůl kámoška? Když to není kamarádka, není to jen známá? Ale co to má co dělat s tím, že ses zamilovala do kluka, který má rád jinou?