Pokročilý

Zamiloval jsem se do dvou dívek. Co teď?

Mohli byste mi, prosím, poradit co teď mám dělat? Obě jsou stejně staré a já už jsem bezradný. Buďto nemiluji žádnou, nebo jich je prostě kopa. Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

jej .... :D jsem na tom stejne tedy spis uz s nima chodim .. nwm vyber si tu o ktery si myslis ze je ta prava ... nepomuzu ti nwm jak vypadaji ani jak se chovaji ...

Další odpovědi:

Stříbrný

Jo, i to se stává :)

Dřív, než to se kteroukoliv z nich začnete myslet vážně, sledujte je. Nezávazně se s nimi bavte. Hezké jsou určitě obě, ale dívejte se i na to, která se lépe chová, je milá, vnímavá, zábavná atd. Možná přijdete na to, že ani jedna, ale i to je dobrý výsledek, nebo si prostě vyberete.

Zlatý

to se musíš rozhodnout ty sám na tvém místě bych se rozhodla popřemýšlela ale velmi rychle at to nezjistí tá druhá a pak nemáš zle

Stříbrný

Je to tvrdý ale budeš si muset vybrat proto,že by si nutně jednu šidil a to možná ve všem,tedy i v lásce.

Bronzový

Nezlobte se na mě, ale tohle je směšná otázka. Jestli se vám líbí dvě dívky, tak si jednu vyberte a tím to hasne. Láska je jenom jedna. A jestli jste takový sobec, že musíte mít vícero dívek najednou, tak vemte alespoň ohled na obě dvě a jednu z nich pošlete k vodě.

Podle mě musíš vědět ty sám se kterou z nich si více rozumíš. Mně se tahle situace naštěstí nikdy nestala a doufám že ani nestane. Se dvěma naráz chodit nemůžeš a i kdyby ano stejně se jedna o druhé nějakým způsobem pozdějí dozví a pak nebudeš mít ani jednu z nich proto bych ti radila vybrat si, buď a nebo nic jiného ti nezbyde.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.