nikolka-101

Zamilova la jsem se ale ten kluk ma holku!!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
Terryle

A jseš si jistá, že by o tebe ten kluk stál?Taková maličkost… to, že je někdo volnej, ještě neznamená, že je volnej pro tebe ;o)

Další odpovědi
arygnoc

i to se stává.

;)

baghira

Říká se tomu konkurenční boj, a je správné, že vyhrává ten lepší :D

Drap

Tak nezbývá než jí ho přebrat, a nebo čekat až je to přestane bavit. Další možností je najít si někoho jiného.

Pomelo74

Vykašli se na něj ,na světě běhá hodně jiných kluků,kteří hledají holku jako ty.Zkus se rozhlédnout a uvidíš. 🙂 hodně štěstí.

anonym

Jsi tu už 3 měsíce, tak si najdi dalších 27 odpovědí na podobně pokleslé téma!

eLx

no a?

lexx

má holku…a to je nějaká tělesná vada ?