marpet

Zaměstnavatel žádá zajíštění stravování pro žáky o víkendu a podz.prázdniny za náhradní volno.Jedná se o projekt z EU.

Žádám o proplacení hodin z projektu.Poradí někdo.Děkuji
Doplňuji:
Jde o projekt.

Nejlepší odpověď
standa

Co to je za nesmyslný ´projekt´?

A o co přesně žádáte ? Vy jste se na přípravě projektu nějak podílela a nyní žádáte o zaplacení odměny za tuto přípravnou práci?

Pokud ano, tak se obraťte na svého šéfa a požádejte o spravedlivé ohodnocení vaší práce na projektu.

Pokud však zmiňovanými „hodinami z projektu“, které chcete proplatit, myslíte něco jiného, tak to je mi líto, ale neporadím, protože mi uniká podstata věci… ☹

Další odpovědi
Hudler

Buď je jeho projekt a on musí platit, nebo není a žádné peníze asi nedostanete.

marpet

Jde o projekt – výměnný pobyt žáků našeho učiliště a žáků učiliště z Německa. Mám podezření,že se jedná o zneužívání financí z projektu. Za zajištění stravování žáků z Německa, o víkendech a podzimních prázdninách, dostaneme náhradní volno. S tím nesouhlasíme a chceme odpracované hodiny proplatit z finanční částky, která je přidělena na projekt.Myslíme si,že na tuto činnost,musí být finanční částka v projektu zahrnuta.