roxy52

Zaměstnavatel od nás chce znovu potvrzení od obvodního lékaře potvrzení,že můžeme dělat i v noci.

To by nebylo tak divný,ale udivilo mě,že si doktor řekl o 50 Kč.Když jsem se ptala kolegů,tak to nikdo neplatil.Myslíte,že to doktor může chtít.Teda on to chtít může,ale jestli se to počitá do poplatků u lékaře?

Nejlepší odpověď
anonym

ano lékař to chtít může a vy to zas můžete chtít nechat proplatit zaměstnavatelem