Zaměstnali by jste někoho na domácí prace, či jakoukoliv výpomoc? Klidně třeba jen dočasně.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ano, zrovna to dělám:-) Já raději než firmu dám kšeft přímo člověku.

Další odpovědi
ivzez

Ano.

redy

Jo proč ne, přece to nebudu dělat já 🙂

Luxx

no nevím, v dnešní době není radno pouštět si cizí lidi domů

anonym

Nikdy v životě bych nechtěl mít cokoliv společného s člověkem, kterýžto napíše „by jste“! :o

ReHu

Pokud bych dotyčného znala nebo měl doporučení od někoho, koho znám, pak ano.

anonym

zzzzz – Váš zlatý avatar je zajímavý,vy jistě svedete i kabalistický kříž,jen tak dále mladej a nakonec budete obdivován jako nemanželské dítě Jana Pavla two.

anonym

… ale máte recht,výjmečně súhlasím.