Zlatý

Záměna cukru se solí!

Zaměnili jste někdy sůl za cukr a pokud ano,jaké to mělo následky!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já ne, ale známá v restauraci, kde měli pepř a sůl v sáčkách tak si s tou solí osladila kafe. A že sladí 3 cukry :)
Nějak jí to nechutnalo :):)

Další odpovědi:

Bronzový

To se stalo asi každému,ale nestřílí se z toho,takže následky kromě pár plivanců to nemělo žádné....-)

Zlatý

no věř ,že sladká polévka nebyla nic moc

Zlatý

Vždycky, pokud se na to nepřijde včas, následuje veselé prskání.

Bronzový

Ano, klasika sůl v kafi.. :-DD Takovou kávu se solí mi uvařila nedávno moje máti ... a káva šla samozřejmě do dřezu a vařila se nová.

Zlatý

Jedna moje známá obalila řízky místo v mouce v cukru,už ani nevím,jestli to jedli,je to dávno.

Bronzový

Takový švestkový koláč s posypátkem se soli je opravdu lahůdka.:-))
No slepice se měly dobře, ale jestli jim to chutnalo...

Zlatý

Osolené řízky cukrem nemají chybu. I náš čtvernožec (minipudl),zbaběle couval a odmítl.

Zlatý

Ano stalo se mě to před 14 dny.Koupila jsem cukr omylem si zaměnila víka a cukr jsem nasypala do soli byl to pěkný humus ihned jsem to vysypala a dala do dozy druhý .Od ted si dávám bacha a když něco takového dělám manželovi řeknu chvíli počky a pak mu odpovím aby se mě to nestalo znovu.

Zlatý

Cheche, mně osobně se to ještě nestalo, mám oboje v záměrně odlišnejch nádobách. Kafe nebo čaj jsem si neosolila v životě. Ale jednou mě asi ve čtyřech letech hlídala prateta a uvařila mi krupičnou kaši... a samozřejmě si spletla cukr a sůl, jak neznala mamčiny poličky. Chtěla mi kaši dobře pocukrovat, takže to samozřejmě nebylo k jídlu. Dostala jsem vynadáno, jak se v tom šťourám a ať si nevymejšlím, že tam té soli dala jenom trošku a že to ani nemůžu cítit. No, nakonec ochutnala a kaše letěla pryč :o)

Zlatý

mně ještě ne, ale maminka tuhle upekla slanou bábovku. Následky? Holt byla nepoživatelná a šla na vyhození.
Já kdysi zaměnil olej za ocet a usmažil na něm sejra, taky se to nedalo žrát, ba ani polknout. Podobnou, obecnější otázku jsem před časem pokládal, takže další ftipné historky se dočtete zde:

http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Jen jsem jednou posolila ovocné knedlíky :D.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.