Avatar uživatele
anonym

Záměna cukru se solí!

Zaměnili jste někdy sůl za cukr a pokud ano,jaké to mělo následky!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, hanulka11 před 4779 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Já ne, ale známá v restauraci, kde měli pepř a sůl v sáčkách tak si s tou solí osladila kafe. A že sladí 3 cukry :)
Nějak jí to nechutnalo :):)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sejtanka

To se stalo asi každému,ale nestřílí se z toho,takže následky kromě pár plivanců to nemělo žádné…-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

no věř ,že sladká polévka nebyla nic moc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Vždycky, pokud se na to nepřijde včas, následuje veselé prskání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Ano, klasika sůl v kafi.. 😁 Takovou kávu se solí mi uvařila nedávno moje máti … a káva šla samozřejmě do dřezu a vařila se nová.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Jedna moje známá obalila řízky místo v mouce v cukru,už ani nevím,jestli to jedli,je to dávno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Takový švestkový koláč s posypátkem se soli je opravdu lahůdka.:-))
No slepice se měly dobře, ale jestli jim to chutnalo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Osolené řízky cukrem nemají chybu. I náš čtvernožec (minipudl),zbaběle couval a odmítl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano stalo se mě to před 14 dny.Koupila jsem cukr omylem si zaměnila víka a cukr jsem nasypala do soli byl to pěkný humus ihned jsem to vysypala a dala do dozy druhý .Od ted si dávám bacha a když něco takového dělám manželovi řeknu chvíli počky a pak mu odpovím aby se mě to nestalo znovu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Cheche, mně osobně se to ještě nestalo, mám oboje v záměrně odlišnejch nádobách. Kafe nebo čaj jsem si neosolila v životě. Ale jednou mě asi ve čtyřech letech hlídala prateta a uvařila mi krupičnou kaši… a samozřejmě si spletla cukr a sůl, jak neznala mamčiny poličky. Chtěla mi kaši dobře pocukrovat, takže to samozřejmě nebylo k jídlu. Dostala jsem vynadáno, jak se v tom šťourám a ať si nevymejšlím, že tam té soli dala jenom trošku a že to ani nemůžu cítit. No, nakonec ochutnala a kaše letěla pryč :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

mně ještě ne, ale maminka tuhle upekla slanou bábovku. Následky? Holt byla nepoživatelná a šla na vyhození.
Já kdysi zaměnil olej za ocet a usmažil na něm sejra, taky se to nedalo žrát, ba ani polknout. Podobnou, obecnější otázku jsem před časem pokládal, takže další ftipné historky se dočtete zde:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zamena-lahvicek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jen jsem jednou posolila ovocné knedlíky :D.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek