Záměna cukru se solí!

Zaměnili jste někdy sůl za cukr a pokud ano,jaké to mělo následky!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já ne, ale známá v restauraci, kde měli pepř a sůl v sáčkách tak si s tou solí osladila kafe. A že sladí 3 cukry :)
Nějak jí to nechutnalo :):)

Další odpovědi
sejtanka

To se stalo asi každému,ale nestřílí se z toho,takže následky kromě pár plivanců to nemělo žádné…-)

hanulka11

no věř ,že sladká polévka nebyla nic moc

Děda Louda

Vždycky, pokud se na to nepřijde včas, následuje veselé prskání.

dagry

Ano, klasika sůl v kafi.. 😁 Takovou kávu se solí mi uvařila nedávno moje máti … a káva šla samozřejmě do dřezu a vařila se nová.

hanny 2

Jedna moje známá obalila řízky místo v mouce v cukru,už ani nevím,jestli to jedli,je to dávno.

janek66

Takový švestkový koláč s posypátkem se soli je opravdu lahůdka.:-))
No slepice se měly dobře, ale jestli jim to chutnalo…

tom004

Osolené řízky cukrem nemají chybu. I náš čtvernožec (minipudl),zbaběle couval a odmítl.

panenka

Ano stalo se mě to před 14 dny.Koupila jsem cukr omylem si zaměnila víka a cukr jsem nasypala do soli byl to pěkný humus ihned jsem to vysypala a dala do dozy druhý .Od ted si dávám bacha a když něco takového dělám manželovi řeknu chvíli počky a pak mu odpovím aby se mě to nestalo znovu.

Terryle

Cheche, mně osobně se to ještě nestalo, mám oboje v záměrně odlišnejch nádobách. Kafe nebo čaj jsem si neosolila v životě. Ale jednou mě asi ve čtyřech letech hlídala prateta a uvařila mi krupičnou kaši… a samozřejmě si spletla cukr a sůl, jak neznala mamčiny poličky. Chtěla mi kaši dobře pocukrovat, takže to samozřejmě nebylo k jídlu. Dostala jsem vynadáno, jak se v tom šťourám a ať si nevymejšlím, že tam té soli dala jenom trošku a že to ani nemůžu cítit. No, nakonec ochutnala a kaše letěla pryč :o)

quentos

mně ještě ne, ale maminka tuhle upekla slanou bábovku. Následky? Holt byla nepoživatelná a šla na vyhození.
Já kdysi zaměnil olej za ocet a usmažil na něm sejra, taky se to nedalo žrát, ba ani polknout. Podobnou, obecnější otázku jsem před časem pokládal, takže další ftipné historky se dočtete zde:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zamena-lahvicek

terry

Jen jsem jednou posolila ovocné knedlíky :D.