Avatar uživatele
Dochy

Zámek volantu – mají všechny auta?

Mají zámek volantu všechny běžné vozy (osobní, s klasickým klíčkem a spínací skříňkou pod volantem)
Myslím ten co se zamkne volant při vytažení klíčku ze zapalování. Kolega tvrdí, že jejich Š120 volant zamknutý neměla, mi měli 120 také a určitě jej měla a zámak mají i další auta se kterými jsem se setkal v poslední době…
(narazili jsme na to při diskusi nad článkem http://www.no­vinky.cz/krimi/369318-ridicka-v-tazenem-aute-vytahla-klic-ze-zapalovani-a-nabourala.html )

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3269 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
honza19hk

ne všechny, dnešní auta ho ale mají. např. co já mám Land Rover defender 110 tak ten ho zrovna nemá. Ono to je na něco dobrý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

Škoda 1000MB již měla zamykání volantu, ale ne po vytažení klíčku. Od Škody 110 měli zámky po vytažení klíčku. Je pravda, že jsem i na 120 neměl zamykání volantu, páč jsem předělal spínačku s držákem.
V uvedeném článku by mne zajímalo, z jakého vozidla půjde plnění škody. Páč se jednalo s jízdní soupravu, mělo by to být z prvního vozidla. Jediná šance by byla, kdyby se lano přetrhlo, pak je to z druhého vozidla, jako u vleku…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
honza19hk

OT 64 taky nemá zámek volantu.A V3Ska je sice stará ale na mé sklápěčce tatra terno z roku 2002 taky není zámek volantu když vyndáš klíče.

před 3269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Kapitán: Chápu že V3s je přeci jen poněkud předpotopní. Ale proč neudělali zámek volantu u toho transportéru, to vážně nechápu 😉

před 3269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Cukrar: Taky by mne zajimalo. Rozumne by bylo z druheho. Ono pri „vleku“ se nejak nepocita ze by se dal samostatne ridit, coz tazene auto se ale da, a vetsina lidi (krome pripadu v clanku) s tim i pocita 😉

před 3269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cukrar

Dochy, nic jednoduššího, požádat Vaší pojišťovnu o sdělení, z jaké pojistky se bude plnit?

před 3269 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek