Pavel1212

Zámek na kolo

Jaký máte zámek na kolo? Dáváte přednost spirálovému zámku nebo zámku do tvaru oválu?

Nejlepší odpověď
RAB

Mám spirálový, je delší a lépe se převáží. Mám kódový, klíček mi připadá nepraktický.

Další odpovědi
panenka

Mám spirálový zámek.

mj81

Ještě před 7 lety jsem měl spirálový s číslicovým zámkem. Když jsem jednou přišel ke kolu ve stojanu před školou a zjistil, že zámek je napůl přeříznutý, došlo mi, že jestli sem to kolo postavím i zítra, můžu se s ním rozloučit. Koupil jsem si v Baumaxu řetěz s oky z 0,5 cm tlustého drátu a je klid. Sice to váží asi dvě kila, z kola mi od té doby zloději ukradli kdeco včetně sedla, ale kolo mám pořád.

vecernice

Osumdesátikilového hafana přivázaného k tomu kolu.Pak už jedině pouštět do toho kola elektriku-samozřejmě až ho dobře zaparkuju.Mě ho totiž ukradli i z domu za bílého dne.

prokop

Mám spirálový .je delší a mohu pomoci kamarádům -kám . Používám klíček , jsem tak zvyklý.

Zdroj: osobní zkušenost