Pokročilý

Zámeček umělecká škola v Plzni

Potřebovala bych poradit. Moje dcera je na gymplu v 8. třídě, studuje bilingvu a má špatné známky- 1,2,3 i 4. Až dostuduje základní vzdělání chce jít jinam, protože za dva roky se jim všechny předměty změní na španělsky učené. Chtěla by na Zámeček umělecká škola v Plzni, která se platí a proto se tam dostávájí ,,horší" děti. Někdo mi říká že z gymplu se dostane všude- ať má jakékoliv známky, ale já bych se chtěla zeptat jaký názor máte vy nebo jestli je tu někdo i takový, který se s tím setkal. Děkuji

Odpovědi:

Bronzový

Dcera by měla mít vizi, co chce. Studovat gymnázium, co je patrně zaměřené na jazyky, a chtít přejít na uměleckou školu, to je dost změna. Za druhé, pokud chce jít na vysokou a není to žádná technika, kde se specializace na střední hodí, ať chodí na gympl, dobře ji to připraví (ale když je i gympl specializovaný na španělštinu, tak asi musí chtít studovat španělštinu, nebo má chodit na obyčejný gympl). V první řadě nějak přinuťte dceru přemýšlet samu nad svou budoucností, vy jí jen raďte.

Zlatý

Musím vás vyvést z omylu. Na uměleckých školách je základem přijetí talentová zkouška a tu těžko uplatíte !!!!!!
Vím o čem mluvím. Moje vnučka dělala talentovou zkoušku na Střední odbornou školu uměleckého designu v Plzni v Nerudově ulici.
Talentovou zkoušku udělala a je přijatá. Bere se tam i průměrný prospěch z osmé třídy.
Jinak mohu sdělit že talentová zkouška byla velmi náročná !!!
Doporučuji prostudovat toto, ono to bude podobné.

http://www.nerudovka.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.