Pokročilý

Žaluzie - náhradní díly

Dobrý den! Mám žaluzie, které se ovládají takovými korálky. Spoj těch korálků mi praskl a taky to uchycení korálků je takové "vyježděné", že mi z toho ty korálky vyklouzávají a žaluzie padají. Dají se někde koupit tyto náhradní díly? - V Hornbachu je nemají... Děkuji.

http://nahraj.to/…

Odpovědi:

Zlatý

Kontaktuj nejbližšího montéra žaluzií - jde o naprosto běžné díly a tak levné, že je v super-hyper prostě nemají zájem prodávat.
Případně ti to ten montér i vymění.

Stříbrný

Nedávno jsem řešil nemlich tentýž problém. Fa, která nám žaluzky montovala, už není. Musel jsem tedy obejít několik žaluziofirem, ve dvou měli zájem jen o kompletní zakázky, náhradní díly byly pro ně e-e (moc málo peněz). V jiné neměli kompatibilní řetízek, korálky velké a moc daleko od sebe, v poslední už jsem uspěl, ale musel jsem přijít ještě jednou, protože klubko s korálkovým řetězem měl u sebe zrovna jejicxh opravář a ten byl v terénu. Takže vezmi si s sebou jako vzorek kousek toho řetízku - nebo celý, aspoň budou v kšeftu hned i vědět, kolik toho potřebuješ - a obcházej, po malém úsilí jistě seženeš.

Dobrý den,
pokud víte, jaký náhradní díl potřebujete, tak Vám jej může montážní firma poslat poštou. Ve vašem případě se jedná o spojku řetízku a díly uchycené na okně se jmenují úchyt řetízku. Oba tyto díly máme skladem v bílé a hnědé barvě a uvidíte je na naší fotce na webových stránkách www.hixon.cz/…
Pokud jste z Valašska, provádíme servisní zásahy u zákazníků doma. Stačí se obrátit na správnou firmu :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.