reika

Žaluzie – náhradní díly

Dobrý den! Mám žaluzie, které se ovládají takovými korálky. Spoj těch korálků mi praskl a taky to uchycení korálků je takové „vyježděné“, že mi z toho ty korálky vyklouzávají a žaluzie padají. Dají se někde koupit tyto náhradní díly? – V Hornbachu je nemají… Děkuji.

http://nahraj­.to/g/igl

Odpovědi
gecco

Kontaktuj nejbližšího montéra žaluzií – jde o naprosto běžné díly a tak levné, že je v super-hyper prostě nemají zájem prodávat.
Případně ti to ten montér i vymění.

cochee

Nedávno jsem řešil nemlich tentýž problém. Fa, která nám žaluzky montovala, už není. Musel jsem tedy obejít několik žaluziofirem, ve dvou měli zájem jen o kompletní zakázky, náhradní díly byly pro ně e-e (moc málo peněz). V jiné neměli kompatibilní řetízek, korálky velké a moc daleko od sebe, v poslední už jsem uspěl, ale musel jsem přijít ještě jednou, protože klubko s korálkovým řetězem měl u sebe zrovna jejicxh opravář a ten byl v terénu. Takže vezmi si s sebou jako vzorek kousek toho řetízku – nebo celý, aspoň budou v kšeftu hned i vědět, kolik toho potřebuješ – a obcházej, po malém úsilí jistě seženeš.

HIXON

Dobrý den,
pokud víte, jaký náhradní díl potřebujete, tak Vám jej může montážní firma poslat poštou. Ve vašem případě se jedná o spojku řetízku a díly uchycené na okně se jmenují úchyt řetízku. Oba tyto díly máme skladem v bílé a hnědé barvě a uvidíte je na naší fotce na webových stránkách www.hixon.cz/servis-a-oprava-zaluzii-vsetin
Pokud jste z Valašska, provádíme servisní zásahy u zákazníků doma. Stačí se obrátit na správnou firmu 🙂

ZoVra

Dobrý den,

pokud hledáte náhradní díl pro žaluzie. Podívejte se na web https://www.kza­luzie.cz/eshop/nah­radni-dily-pro-horizontalni-zaluzie-2 , kde mají všechny možné náhradní díly. Na webu naleznete i návody pro opravu.