Avatar uživatele
anonym

Žalují na Vás

at v praci ci sousedi a podobne?Jak si s tim umite poradit?Muj postreh-Polaci zaluji bez ostychu ostosest,na uradech i v praci atd.To jen tak mimochodem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, anonym, anonym, kapka před 5006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Já každému říkám že je to tu u nás jak v Hošticích akorát tu chybí věta už se poprali už se poprali.Každý kdo může stará se tu o cizích jen né o sebe kdyby mohly tak nám tu natáhnou krčiska až do baráku.A jak si s tím vždy poradím ?nevšímám si tu nikoho jsem opatrná na to komu co říkám stárám se sama o sebe a hlavně si tu s nikým moc nevykládám protože na jedné straně řeknete a a na druhé se ozve z že je vždy vše překrouceno.A ža­lovat někomu si myslím že nemají co jedině že by si tu lidi vymýšleli a lhali,protože já se chovám slušně. Pokud by mě to ale potkalo že bych zjistila že někdo cizí někomu o mě něco řekl a pravda to nebyla jen tak bych to nenechala a šla bych si s tou osobou promluvit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Ano, na mě si stěžoval soused na policii, že naše fena kousla jeho fenu. Možná ji kousla, ale nemůžu pochopit, proč normálně nepřijde a neřekne, co se stalo. Takhle jsem tu údajně pokousanou fenu ani neviděla, prostě mi v červnu přišel dopis, že se to stalo v dubnu a hotovo. A já si vůbec nepamatuju, co bylo v dubnu, když ani kolikrát nevím, co jsem měla včera k obědu.
Byla jsem kvůli tomu na úřadě a paní, co to má na starosti nad tím taky kroutila hlavou. Ten soused tam samozřejmě nepřišel.
Naštěstí máme i dobrý sousedy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Určitě,nevšímám si toho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

všichni se starají o druhé, to je pořád stejné. my jsme se sem přestěhovali před třemi roky a něco a nikoho tu neznáme, kromě sousedů, ani do krámu nechodím, abych někoho náhodou nepoznala. sousedka je ok, druhá taky, třetí taky, jen má uječený děti a dědek, co bydlí vzadu, s nim se nevídáme. jen naproti přes ulici jsou ho..da, když přijede návštěva k nám a zaparkuje u nich ( na trávě vedle silnice, kde neni cedule ani plot a neni to jejich ) tak vyletí, at jede do pr..le a hned neslušně…nejde to asi říct normálně. jinak jestli někdo bonzuje nevím, protože právě nikoho neznám a ani mě to nezajímá. v práci, kde jsem pracovala, tak zásadně práskaly kolegyně. 2. směna na tu první, to jsem nikdy nepochopila. nebo když mi nestihli v rest. udělat jídlo a já přišla o 5 min. později na krám, tak práskaly, oni si prostě taky nemohly tu pauzu o 5 min. protáhnout, vždyt o nic nešlo, na krámě byly vždycky 3 plus brigáda. ne, oni si svou zkrátily o 5 min a pak žalovaly, že jsem přišla pozdě. a tam bych se měla vrátit za 3 měsíce…to radši půjdu na pracák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám takový pocit že žalovaní a neupřímnost je u nás v tomto státě dost rozšířeným jevem.Ted když už nejsou domovní důvěrníci a různí komunističtí práskači se lidé přeorientovali na udávání a práskání na pracovištích.Co se mne také hnusí jsou ti milé důchodkyně venčící své pejsky,kteří vás pozdraví a vzapětí sledují v kolik jdete z práce,jak velký nákup nesete,kam jedete na dovolenou a s kým se stýkáte.Jednou mne zloději vykrádali byt a bylo okolo 6:00 ráno.Nikdo nic neviděl neslyšel ale běda kdybych se objevil např.s nějakou cizí ženskou – to by bylo halo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Polovina města je dobrá, druhá polovina stojí za ho*no. Pomlouvají, kde se dá. Hrůza. Proto se bavím jen s těmi, které znám. Určitě nebudu každému na potkání říkat celý můj životopis. Rvačky tu moc nemáme. Ty jsou vyjímka.

Jak říká Panenka, tak tak je to i u nás – každý se zajímá o druhé, ale sám na sebe, či o sobě neřekne nic. Děs. Nic jinýho říct nemohu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Trochu odbočím,to co napsala kapka , mi připomnělo dost dávnou zápletku.Přišlo udání ve stylu „sousedovic fenka nám bere noviny.“ A výsledek? Myslel tím jejich dceru, no a karta se obrátila.Fakt je ,že během těch dalších asi 5 let ,než jsem se odstěhoval,vychá­zeli docela dobře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek