edel,

Založila jsem si nový účet na facebooku, a k tomu jsem použila dřívější email a ted když chci jít na ten předešlí facebo

Založila jsem si nový účet na facebooku, a k tomu jsem použila dřívější email a ted když chci jít na ten předešlí facebook co jsem měla už založený tak mi to nejde prosím co s tím mám dělat , poradte.Nechci přijít o svuj faceook. , myslím ten předešlí.
Doplňuji:
Založila jsem si nový účet na facebooku, a k tomu jsem použila dřívější email a ted když chci jít na ten předešlí facebook co jsem měla už založený tak mi to nejde prosím co s tím mám dělat , poradte.Nechci přijít o svuj faceook. , myslím ten předešlí.

Odpovědi
Larissa

A to ti jeden nestačil?

lukas.zmizik

měla bys zkusit vlézt do nastavení účtu na tom tvém novém facebooku a změnit email na nějaký tvůj jiný existující. a pak by se mělo jít přihlásit na ten starý facebook…

ale v podmínkách pouvání facebooku je napsáno, že každý uživatel může mět facebook jen jeden a pokud ti na to příjdou, klidně ti oba účty můžou smazat. a jelikož si použila k oběma účtům jednu mail adresu, tak nejsou ani daleko od toho aby na to přišli…(původně bych ani neřekl že to jde, myslel sem, že při registraci vyskočí hláška, že pod uvedenou adresou se nelze registrovat neboť se již používá)