Založil jsem si email na …

…Centrum,nikdo o ni neví a přesto mi chodí spamy! Jak je to možné ?

Nejlepší odpověď
Terryle

A jsou to spamy (většinou z divnejch adres, cizí jména, cizí řeč, všecko na jeden styl), nebo reklama – česká, nabídky zboží?
Je možný, že jsi při registraci odškrtal spoustu zájmů („abychom vám mohli lépe přizpůsobit obsah“) a přehlídl, že dole je informace, že ti budou posílat maily na daná témata…
Dá se to zrušit někde v nastavení. Pokud to ale je klasickej spam, tak prostě označit jako spam a nechat lítat do koše, zbytek mazat, mazat, mazat.

anonym

Právě že jsem nepotvrdil zasílání různých těch blbostí.Je mi to divné.