terez21

Když si půjdu na FÚ založit živnost, je nutné mít provozovnu?

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Když si půjdu na FÚ založit živnost – je nutné mít provozovnu? Teprve se rozhoduji, kde přesně jí chci mít, ale odpovědný zástupce, kterého jsem si našla se chce sejít ve středu. + Ještě jsem se chtěla zeptat zda sídlo může být má trvalá adresa. Předem moc děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nechoď na FÚ. Jdi na městský či obecní úřad – živnostenský odbor. U některých typů podnikání žádnou provozovnu mít nemusíš. Hodná paní na úřadu ti všechno vysvětlí.

Další odpovědi
lexx

není nutné, taková účetní, daňový poradce, advokát… může provozovat živnost doma na počítači a kancelář mít ve svém bytě