zajda1

Založení živnosti

Dobrý den,
ve čtvrtek jsem si byl ohlásit živnost, ohlašovací volná. Zajímalo by mě, kdy mi přijde domů nějaké to potvrezení od nich, aspon cca. nevím kdy to očekávat, potřeboval bych to už jako doklad…

Nejlepší odpověď
Deli

Manželovi dali rovnou na živn.úřadě do ruky papír, ale bohužel, jen papír, že se registroval, takový ten ozdobný Živnostenský list ne.
Možná někdo poradí, jak získat i ten?
Jinak být Vámi, zajdo, zkusím tam v pondělí zavolat, jak to je.

Další odpovědi
žolik

Můj syn si nedávno založil živnost,hned první den měl v ruce doklad o živnosti,živ­nostenský list mu přišel do týdne na uvedenou adresu.

Zdroj: žolík

mosoj

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­14&q=%C5%BEiv­nostensk%C3%BD+lis­t&sa=Vyhledat#1336

zajda1

mně dali jen doklad, že jsem ho zaplatil:-D
a mělo by to přijit poštou doporučeně, uvidíme, kdyžtak zavolam v pondeli