Ella2

Založení obchodní společnosti?

Ahoj :) Naznáte nějakou advokátní kancelář v Brně, která se specializuje na pomoc při založení obchodní společnosti? :)

Odpovědi
Pepa25

Se založením obchodní společnosti pomůže každý advokát, který dělá obchodní právo. Další možnost je koupit si ready-made společnost, ale to osobně spíš nedoporučuju.

MarkettB

Ello podívej se na ak-konecna.cz a zkus si slečně Konečné zavolat…Myslím, že by tě vzít mohla…

anonym

Jak píše Pepa25, ready made společnosti na klíč mi příjdou jako mnohem lepší volba. Známý také zakládal svoji firmu tímto způsobem a prý to fungovalo bez problému. Mám pocit, že to dělal přes tuto stránku: https://www.re­adymadenaklic­.cz/

brazdarom19

Musím s vámi souhlasit. Myslím si, že v současné době je toto určitě asi nejjednodušší způsob založení s.r.o. Také už nějakou dobu přemýšlím nad tím, že bych si založil vlastní „eseróčko“ a když jsem se o tom bavil s kamarádem, který takto podniká už několik let, tak mi toto jen potvrdil. Dokonce mi dal i tip na firmu, která se přímo tímto zabývá – https://sidlo­firmypraha5.cz/

Ella2

Děkuji Market :) Paní jsem volala a včera jsem měla informativní schůzku :) Vypadá velice seriózně :)

MarkettB

To opravdu je … snad s ní budeš spokojená jako já…. Příjde mi jako mladá a nezkažená právnička…

Ella2

Ahoj Pepo :) O té ready-made společnosti jsem neslyšela, co to je? :) Já spíše chtěla nějaké doporučení od někoho, kdo má právníka v Brně a je sním spokojen :)