Pavel1212

Založení nového mailu

Dobrý den. Mám mailovou schránku na centrum.cz, ale háček je v tom, že tam jsou povolené max. 2 GB, a jelikož mám hodně složek a v tom maily, tak po vyprázdění koše, rozepsaných a odeslaných zpráv, mám pořád zaplněno asi 70% schránky, a to se mi zase rychle zaplní. Klidně bych si založil třeba g-mail, ale chtěl bych se zeptat, jestli ty maily by tam šly nějak „přetransponovat“, abych je nemusel přeposílat po jednom… :D …jinak asi budu muset zůstat na centrumu. Děkuji 🙂
Doplňuji:
Oskar: A to na centrumu jde? :)

Nejlepší odpověď
oskar

Nainstalujte si neomezenou schránku.

Další odpovědi
Miroslavst

Já mám schránku na seznamu, taky byla omezená určitou velikostí (myslím nějakých 20mega-už nevím), ale poslal jsem sms za cca 6,–Kč a obdržel kód, který jsem vložil do žádosti o zvětšení schránky. Od té doby mám neomezenou.
Pokud bys šel jinam, stačí mejly přeposlat.
Doplňuji:
Teď jsem se díval. Za smsku za 4,–Kč lze na centrumu navýšit na 2000MB.

Kapacitu své schránky můžete zasláním autorizační SMS navýšit na 2 000 MB.

vyberte způsob platby SMS GoPay

cena navýšení 4 Kč včetně DPH
postup aktivace

1.

Zašlete aktivační SMS zprávu

Na telefonní číslo 903 09 04 zašlete SMS zprávu ve tvaru: KAP
2.

Aktivujte navýšení kapacity schránky

Obdržíte odpovědní SMS s aktivačním kódem, který vložte do následujícího pole:

aktivační kód

Technický servis poskytuje společnost agmo cz, s.r.o. V případě problémů s aktivací kontaktujte podporu na telefonním čísle 234 718 555 nebo na adrese helpdesk@centrum.cz. Více informací o Premium SMS službách na www.premiumser­vices.cz.

Terryle

Áhoj,
pokud si založíš Gmail, můžeš si veškerou poštu a kontakty ze schránky na Centru přetáhnout do Gmailu. Pokud si přetáhneš všecky Odeslané do nové ručně vytvořené složky, tak se ti přetáhnou i ty a budeš mít zálohované i odeslané maily. Funguje to rychle a spolehlivě :o)
Na Gmailu je to někde v Nastavení – Import, tuším…

RomanP

Já mám několik mailů na Klikni.cz , velikost schránky je 7 GB což si myslím že je dostačující. S Centrumem jsem měl problémy