peterd108

Založení e-shopu

Chtěl bych si založit e-shop, ale nevím, co prodávat. Mohli byste mi dát nějaké typy? Děkuju

Odpovědi
anonym

Pro tuto a podobné otázky by měla být speciální kategorie – chci něco prodávat, ale nevím co.
Kromě toho ještě nevím:

  • kde bych to měl nakoupit
  • jak ten obchod propagovat (dostat do povědomí zákazníků)
  • za kolik to prodávat, abych vydělal
  • jestli potřebuju živnost a jakou a co to vlastně znamená
  • jestli musím vést účetnictví a platit daně

___
To už snad nejde zařadit ani do kategorie „zábava“…
:-O

postcd

získej dodavatele chemie farmaceutické kvality a prodávej tzv. dmso, chloritan sodný, atd, je po tom poptávka při alternativních metodách léčení, viz: http://ceskefo­rum.com/viewto­pic.php?f=100&t­=4899

třeba tzv. mms, farma kvality se prodává za třeba snad 1500kč litr, přičemž je to obyč. chemikálie.