Kolemjdoucí

Mohu si založit bankovního účet, i když bude využíván velmi zřídka? U které banky nejvýhodněji?

Dobrý den, nevíte jestli mi banka založí běžný osobní účet (Fio banka), který bych používala velmi zřídka. Žádné trvalé příkazy atp., jen příležitostné příchozí a odchozí platby přes internet, jinak nic. Výplatu bych si tam neposílala. Maximální a nepravidelný pohyb na účtě, měsíčně tak 500 Kč a méně. Máte zkušenosti nebo víte o nějaké lepší bance, která má vedení účtu bez poplatku? -dekuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud nemá banka v podmínkách nějaký limit pohybu tak je jí to jedno.
Hlavně to opravdu musí být účet vedený bez poplatků !!!

Další odpovědi
Dochy

To by snad FIO mohla vyhovovat. Já znám a doporučuji mBank (myslím, že by bylo jednodušší na zřízení). Možná Air bank – rušili nějaké poplatky, ale přesný stav byste si musela ověřit.

Stingo

Fio, Air bank a mBank maji vedeni uctu zdarma a je jim jedno, jestli tam mas penize nebo ne.

alexisis

Nemyslím, že podmínky pro založení jakéhokoli osobního účtu by tohle řešily. Pokud bez poplatků, tak mBank, Fio atd. Použij google.