FiveGirls

Založení bankovního účtu

Je mi 13 let.Jak dlouho trvá založit bankovní účet?

Nejlepší odpověď
dudu

Např. Komerční banka zřizuje tzv. Dětské konto, ovšem dokumenty ke kontu v Tvém případě podepisuje zákonný zástupce. Součástí této služby je mimo jiné platební karta. Výhodné je předem se bankou dohodnout, že materiály připraví a jejich podpis je pak otázkou deseti minut. Tuším, že podmínkou vedení účtu je vklad 300 korun.

Další odpovědi
ReHu

Půl hodiny.
Záleží ale na tom, zda ho chceš pro sebe, nebo se ptáš obecně, kdyby ho zakládal někdo jiný.