Lilinka B

zalohovani iphone do pocitace

ahoj, ted jsem zalohovala iphone (máčkla jsem na zlaohovat iphone-do pocitace) a ono se to mezitím synchronizovalo, ale kam se to uložilo?

Odpovědi
Jsemtady

V nastaveni itunes najdes ty adresare pro sync.
Hledal bych je jinak bud tam kde mas itunes nainstalovane a pripadne v dokumentech.
Pokud to nejak nenajdes v nastaveni, tak muzes nechat vyhledat neco co vis zes tam mela, treba nazev pisnicky, nebo *.mp3 a to ti najde vsechny i tu slozku kde mas ty z iphonu a okolo toho bude zbytek.
Urcite nekde najdes slozku itunes.