Záloha partition a zpétně obnova…poraďte

Zdravím Vás,
Mám takový dotaz. Potřebuji udělat přesnou zálohu HDD. Mám v tento okamžik C,D,E.
Jde mě o to, zálohovat disk,poté změnit na C a D a právě pro případ nehody, mít po ruce zálohu.
Pokud bych chtěl HDD obnovit do původního stavu na C,D,E, obnoví se přesné velikosti a obsah ze zálohy?
Poraďte i program, kterým to udělat.
Všem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

Acronis Disk Director-klon
Acronis True Image Home-komprimovaná záloha
Pro změnu písmena a úpravy oddílů stačí Win XP Pro.

Další odpovědi
Mike78

Zajimavá otázka i pro mne samotného.
Acronis True Image Home používám a je to super programek, nicméně si nejsem jistý zda udělá obnovu disku jak píšeš C,D,E v případě, že to vlastně změníš na C,D.
Pochopil jsem dobře, že chceš obnovit data i s partišnama? do vyrobní/ vychozí pozice…